top of page

Group

Public·66 members

[[sportovní tv==]@@] Boleslav Ústí koukněte se 30 srpna 2023

Díky. Odpověď:Dobrý den, normálně to tam dáváme, dneska to byl nějaký "úlet":-) Omlouváme se. -čech- Jeník ( -) 23. 2013, 15:29 A když nebydlím v Boleslavi a chci na hokej, co mám udělat pro to, abych tam nejel zbytečně, když by už nebyly lístky? Odpověď:Lístky budou, zbytečně určitě nepojedete. -čech- 23. 2013, 13:58 Dobrý, dají se koupit lístky nějak přes internet na utkání s Libercem, které se hraje v pátek? Odpověď:Dobrý den, přes internet se lístky koupit nedají, jen v předprodeji na sekretariátu klubu nebo potom až před zápasem samotným. -čech-:D prominte ze otravuju a stim se nejak spojit moho? :) email nebo neco? ;) dekuju naposled:) Odpověď:vsklenar@radiojizera. cz 19. 2013, 10:11 Dobrý den proč se hraje doma 16.

2008, 02:46 Jste opravdu tak bezpaterni a arogantni smejdi od vedeni az po tu vasu redakci? Nez ty vase zvasty tak to radsi rovnou mazte, stejne je to oblibena praxe. Cekal bych od redakce trochu objektivity a obcas i trochu vic pismenek nez jen ze je vam to u prdele. Taky bych chtel mit takovou hoknu kde jsem v podstate uplne k hovnu. Hezky den Hezký den, proč tolik zla? -miš- sam3 ( -) 28. 2008, 08:52 Dobrý den. Zdá se mi opravdu hloupé, aby jste blkl IP Kometákovi jen proto, že má v kolonce email napsáno to, co tam má - nic sprostého tam napsáno neni. Nezlobte se, ale nevim jestli Vám to došlo, je rok 2008. Děkuji za odpověď Ono to pochopitelně nebylo jen kvůli tomu. -miš- Sa ( -) 28. 2008, 10:26 Neuvažujete o zrušení DF? Neuvažujeme. -miš- dobrej z brna proč mám bloklou ip na foru? nic sem neudělal Hezký den! Proč? Protože jste poškozoval nějakým způsobem BK Mladá Boleslav.

Chtěl jsem se zeptat na hráče Richarda Krále? Je pořád ještě hráčem Mladé Boleslavi? Ve zraněných hráčích ho nevidím a na soupisce (myslím statistiky utkání) také ne. Nebo nehrává z důvodů výkonostních? Nikde se nemůžu dopátrat. Díky za odpověď Patrik Hezký den, Richard Král momentálně nehraje ze zdravotních důvodů, což jsme nejen my, ale i jiná média, uvedli v několika článcích. Trápí ho tříslo. Na marodku jsme ho však nepřidali vzhledem k tomu, že nám není úplně jasný rozsah jeho zranění a tím pádem přibližná délka absence. -miš- Nevím jestli se o diskusní forum staráte vy, nebo někdo jiný.

Online: Ml. Boleslav B - Ústí n. L. 2:0, Česká fotbalová liga (B)

2008, 22:37 Přeji dobrý večer, všiml jsem si, že v komentáři zápasu s Plzní je již správně opraveno jméno u bývalého reprezentanta, ale nadále zůstává v nadcházející větě Jiří Benda... Předem děkuji za opravu. Také přeji pěkný večer, v obou případech jde o mé chyby, takže se za ně omlouvám. Bohužel v těch nových jménech mám občas trochu zmatky, napravím to. Děkuji za toleranci. -čech- Mesicek ( - Kometa) 25. 2008, 11:06 Rysak se zblaznil??? Nevim proc by Kometa mela nekoho uplacet, to delate jen vy.

[[[SLEDOVAT ŽIVĚ<<<]]!!!!!] Český Krumlov Vlašim

[ŽIVÝ PŘENOS#] Jablonec Slavia koukněte se živě 27

[[[žít>>>>]]<<] Karviná Boleslav koukněte se živě 5 srpna 2023

Plánování trasy Ústí nad Labem - Mladá Boleslav - doprava

Co se týče reprezentace, tak - opravte mě, jestli se mýlím - nikdo z Boleslavských do letních soutěží nominován nebyl. Alespoň jsem tedy na soupiskách na hokej. cz nikoho nenašla. Co se týče webu bkmb. cz, tak je mi líto, ale s tím nemáme nic společného a neneseme tudíž odpovědnost za to, co na něm kdy je nebo není. -čech- Dobrý den, co se stalo s Andrejem Podkonickým? Odpověď:Dobrý den, je mi líto, ale nemáme o něm žádné informace. -čech- Peťa ( -) 13. 2012, 21:58 Dobrý den, budou zveřejněny výsledky anket, které byly během prázdnin? (nabídka FAN shopu a ohledně změny názvu apod.

-čech- Chtěla bych Ondrovi Šmachovi poslat dárek k narozeninám. Neni to nic cennýho, jenom mu kreslím obrázky v barvách týmu BK MLADÁ BOLESLAV. Zajímá mě, jak mám obálku nadepsat, aby jí Ondra dostal? Stačí, když na obálku napíšu Ondřej Šmach a adresu klubu? S pozdravem Lucie Ťuiková Odpověď:Dobrý den, dárek pošlete na adresu klubu na jméno Ing. Petry Vojtěchové. Ona mu jej předá. -čech- Zdenda ( - Mladá Boleslav) 7.

(ŽIVÝ PŘENOS!!) Sparta Karviná koukněte se živě 27 srpna 202

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page