top of page

Group

Public·63 members

((DANAS@@)) Jadran Poreč Mladost Ždralovi uživo 30 kolovoza 2023






koloIzvještaj23. 16:00SuperSport Druga NLGradski stadion, Dugo SeloDugo Selo: Hrv. dragovoljac23. 16:00SuperSport Druga NLGradski stadion, KriževciRadnik Križevci: Marsonia23. 16:00SuperSport Druga NLBrdo, ŽdraloviMladost Ždralovi: Opatija23. 16:00SuperSport Druga NLTrnje, ZagrebTrnje: Belišće23. 16:00SuperSport Druga NLJadranovo, PločeJadran LP: Kustošija23.


dragovoljac18. 13:30SuperSport Druga NLGradski stadion Bjelovar, BjelovarBjelovar: Marsonia18. 13:30SuperSport Druga NLVeli Jože, PorečJadran-Poreč: Opatija18. 13:30SuperSport Druga NLKustošija, ZagrebKustošija: Belišće15. koloIzvještaj25. 13:30SuperSport Druga NLGradski stadion Belišće, BelišćeBelišće: Dugo Selo24. 13:30SuperSport Druga NLStadion Kantrida, RijekaOpatija: Kustošija25. 13:30SuperSport Druga NLStanko Vlainić-Dida, Slavonski BrodMarsonia: Jadran-Poreč24.


Mladost Ždralovi - Jadran Poreč


15:00SuperSport Druga NLStadion Kantrida, RijekaOpatija: Belišće17. 03. 15:30SuperSport Druga NLStadion Kantrida, RijekaOpatija: Dugo Selo02. 15:30SuperSport Druga NLGradski stadion Belišće, BelišćeBelišće: Marsonia02. 15:30SuperSport Druga NLKustošija, ZagrebKustošija: Hrv. dragovoljac02. 15:30SuperSport Druga NLVeli Jože, PorečJadran-Poreč: Radnik Križevci02. 15:30SuperSport Druga NLGradski stadion Bjelovar, BjelovarBjelovar: Mladost Ždralovi02. 15:30SuperSport Druga NLTrnje, ZagrebTrnje: Karlovac 191902.


15:30SuperSport Druga NLTrnje, ZagrebTrnje: Kustošija23. 15:30SuperSport Druga NLBrdo, ŽdraloviMladost Ždralovi: Belišće23. 15:30SuperSport Druga NLGradski stadion, KriževciRadnik Križevci: Opatija22. dragovoljac: Marsonia21. koloIzvještaj29. dragovoljac: Dugo Selo30. 15:30SuperSport Druga NLStanko Vlainić-Dida, Slavonski BrodMarsonia: Radnik Križevci29. 15:30SuperSport Druga NLStadion Kantrida, RijekaOpatija: Mladost Ždralovi30. 15:30SuperSport Druga NLGradski stadion Belišće, BelišćeBelišće: Trnje30. 15:30SuperSport Druga NLKustošija, ZagrebKustošija: Jadran LP30. 15:30SuperSport Druga NLVeli Jože, PorečJadran-Poreč: Krk30.


Jadran Poreč - Mladost Ždralovi u subotu u 15h na Velom


CROATIA Druga NL Live Scores & Results, Live Stream


Jadran Porec vs NK Mladost Zdralovi [LIVE] Score - 3. HNL, Promotion Playoffs (football)Live Jadran Porec NK Mladost Zdralovi 02 September 2023 - 17:30 - Day 3 Croatia - 3. HNL, Promotion Playoffs Jadran Porec NK Mladost Zdralovi New customers only | Commercial content | 18+ age limit | T&Cs apply Form Table Teams Pts P W D L GD 8 3 2 1 0 15 -5 Last matches Average stats (Last 6 matchs) Aug 26, 2023 - 3. HNL, Promotion Playoffs NK Radnik Krizevci 5: Aug 19, 2023 1: NK Hrvatski Dragovoljac Jul 26, 2023 - Clubs Friendlies 2: Grobnican Feb 10, 2023 FK Novi Sad 0: Jan 21, 2023 Oct 18, 2022 - Croatia Cup HNK Sibenik 4: NK Bjelovar NK Karlovac 1919 3: Feb 7, 2023 HNK Cibalia Vinkovci NK Rudes Zagreb Nov 8, 2022 Hajduk Split 6: NK Oriolik Jadran Porec - NK Mladost Zdralovi score live and be notified of the main actions of this match (goals / points / games, penalties, players names).


SuperSport Druga NL - Hrvatski nogometni savez1. koloIzvještaj19. 08. 2023. 17:30SuperSport Druga NLStadion Kantrida, RijekaKrk1: 1Dugo Selo19. 17:30, Stadion Kantrida, Rijeka18. 17:30SuperSport Druga NLMavrinci, ČavleGrobničan0: 0Jadran LP18. 17:30, Mavrinci, Čavle19. 17:30SuperSport Druga NLHrvace, HrvaceHrvace0: 4Trnje19. 17:30, Hrvace, Hrvace19. 19:00SuperSport Druga NLBranko Čavlović-Čavlek, KarlovacKarlovac 19193: 2Mladost Ždralovi19. 19:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac19. 17:30SuperSport Druga NLGradski stadion Bjelovar, BjelovarBjelovar3: 2Radnik Križevci19. 17:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar19. 17:30SuperSport Druga NLVeli Jože, PorečJadran-Poreč1: 1Hrv.


16:30SuperSport Druga NLHrvace, HrvaceHrvace: Krk02. 19:00SuperSport Druga NLBranko Čavlović-Čavlek, KarlovacKarlovac 1919: Jadran LP02. 16:30SuperSport Druga NLGradski stadion Bjelovar, BjelovarBjelovar: Trnje02. 16:30SuperSport Druga NLVeli Jože, PorečJadran-Poreč: Mladost Ždralovi02. 16:30SuperSport Druga NLKustošija, ZagrebKustošija: Radnik Križevci02. 16:30SuperSport Druga NLGradski stadion Belišće, BelišćeBelišće: Hrv. dragovoljac01.


15:00SuperSport Druga NLGradski stadion, Dugo SeloDugo Selo: Krk24. 15:00SuperSport Druga NLJadranovo, PločeJadran LP: Grobničan24. 15:00SuperSport Druga NLTrnje, ZagrebTrnje: Hrvace24. 15:00SuperSport Druga NLBrdo, ŽdraloviMladost Ždralovi: Karlovac 191924. 15:00SuperSport Druga NLGradski stadion, KriževciRadnik Križevci: Bjelovar23. dragovoljac: Jadran-Poreč24. 15:00SuperSport Druga NLStanko Vlainić-Dida, Slavonski BrodMarsonia: Kustošija23.


Jadran Porec vs Mladost Zdralovi Live Score & Result - Footlive


15:30SuperSport Druga NLBranko Čavlović-Čavlek, KarlovacKarlovac 1919: Krk16. 15:30SuperSport Druga NLHrvace, HrvaceHrvace: Grobničan20. 15:30SuperSport Druga NLGradski stadion, Dugo SeloDugo Selo: Hrvace22. 15:30SuperSport Druga NLMavrinci, ČavleGrobničan: Karlovac 191923. 15:30SuperSport Druga NLStadion Kantrida, RijekaKrk: Bjelovar23. 15:30SuperSport Druga NLJadranovo, PločeJadran LP: Jadran-Poreč23.


13:30SuperSport Druga NLŠNC Stjepan Spajić, SigetHrv. dragovoljac: Bjelovar25. 13:30SuperSport Druga NLGradski stadion, KriževciRadnik Križevci: Karlovac 191925. 13:30SuperSport Druga NLBrdo, ŽdraloviMladost Ždralovi: Hrvace25. 13:30SuperSport Druga NLTrnje, ZagrebTrnje: Grobničan25. 13:30SuperSport Druga NLJadranovo, PločeJadran LP: Krk16. koloIzvještaj24. 02. 2024.


16:00SuperSport Druga NLStadion Kantrida, RijekaKrk: Jadran-Poreč22. 16:00SuperSport Druga NLMavrinci, ČavleGrobničan: Bjelovar23. 16:00SuperSport Druga NLHrvace, HrvaceHrvace: Karlovac 19197. koloIzvještaj30. 15:30SuperSport Druga NLBranko Čavlović-Čavlek, KarlovacKarlovac 1919: Dugo Selo30. 15:30SuperSport Druga NLGradski stadion Bjelovar, BjelovarBjelovar: Hrvace30. 15:30SuperSport Druga NLVeli Jože, PorečJadran-Poreč: Grobničan30. 15:30SuperSport Druga NLKustošija, ZagrebKustošija: Krk30.


Mladost Zdralovi vs Jadran Porec» Predictions, Odds, Live Score


14:00SuperSport Druga NLTrnje, ZagrebTrnje: Jadran LP14. koloIzvještaj18. 13:30SuperSport Druga NLGradski stadion, Dugo SeloDugo Selo: Jadran LP18. 13:30SuperSport Druga NLStadion Kantrida, RijekaKrk: Trnje17. 13:30SuperSport Druga NLMavrinci, ČavleGrobničan: Mladost Ždralovi18. 13:30SuperSport Druga NLHrvace, HrvaceHrvace: Radnik Križevci18. 13:30SuperSport Druga NLBranko Čavlović-Čavlek, KarlovacKarlovac 1919: Hrv.


Jadran Porec v Mladost Zdralovi LIVE 30. 8. 2023 | Football


16:30SuperSport Druga NLStadion Kantrida, RijekaOpatija: Marsonia4. koloIzvještaj09. 16:30SuperSport Druga NLGradski stadion, Dugo SeloDugo Selo: Marsonia08. 16:30SuperSport Druga NLŠNC Stjepan Spajić, SigetHrv. dragovoljac: Opatija09. 16:30SuperSport Druga NLGradski stadion, KriževciRadnik Križevci: Belišće09. 16:30SuperSport Druga NLBrdo, ŽdraloviMladost Ždralovi: Kustošija09. 16:30SuperSport Druga NLTrnje, ZagrebTrnje: Jadran-Poreč09.


Jadran Poreč vs Mladost Ždralovi - Croatian Cup


Dragovoljac - Jadran Porec | Druga NL - Nogomet 8/19/2023


Mladost Zdralovi vs NK Jadran Porec


15:30SuperSport Druga NLHrvace, HrvaceHrvace: Jadran LP01. 15:30SuperSport Druga NLMavrinci, ČavleGrobničan: Krk18. 15:30SuperSport Druga NLGradski stadion, Dugo SeloDugo Selo: Grobničan09. 15:30SuperSport Druga NLJosip Uravić-Pepi, KrkKrk: Hrvace09. 15:30SuperSport Druga NLJadran LP: Karlovac 191909. 15:30SuperSport Druga NLTrnje, ZagrebTrnje: Bjelovar09. 15:30SuperSport Druga NLBrdo, ŽdraloviMladost Ždralovi: Jadran-Poreč09. 15:30SuperSport Druga NLGradski stadion, KriževciRadnik Križevci: Kustošija09.


Statistiques de Jadran Poreč et Mladost Ždralovi


Jadran Porec vs NK Mladost Zdralovi [LIVE] Score


dragovoljac: Belišće09. 15:30SuperSport Druga NLStadion uz Savu, Slavonski BrodMarsonia: Opatija19. 15:30SuperSport Druga NLStanko Vlainić-Dida, Slavonski BrodMarsonia: Dugo Selo15. 15:30SuperSport Druga NLStadion Kantrida, RijekaOpatija: Hrv. dragovoljac16. 15:30SuperSport Druga NLGradski stadion Belišće, BelišćeBelišće: Radnik Križevci16. 15:30SuperSport Druga NLKustošija, ZagrebKustošija: Mladost Ždralovi16. 15:30SuperSport Druga NLVeli Jože, PorečJadran-Poreč: Trnje16. 15:30SuperSport Druga NLGradski stadion Bjelovar, BjelovarBjelovar: Jadran LP16.


19:30SuperSport Druga NLBranko Čavlović-Čavlek, KarlovacKarlovac 19190: 3Trnje26. 19:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac26. 17:00SuperSport Druga NLJadranovo, PločeJadran LP3: 2Hrvace26. 17:00, Jadranovo, Ploče26. 17:00SuperSport Druga NLStadion Kantrida, RijekaKrk2: 1Grobničan26. 17:00, Stadion Kantrida, Rijeka3. koloIzvještaj01. 09. 16:30SuperSport Druga NLMavrinci, ČavleGrobničan: Dugo Selo02.


koloIzvještaj04. 11. 14:00SuperSport Druga NLGradski stadion, Dugo SeloDugo Selo: Trnje04. 14:00SuperSport Druga NLJadranovo, PločeJadran LP: Mladost Ždralovi04. 14:00SuperSport Druga NLStadion Kantrida, RijekaKrk: Radnik Križevci03. 14:00SuperSport Druga NLMavrinci, ČavleGrobničan: Hrv. dragovoljac04. 14:00SuperSport Druga NLHrvace, HrvaceHrvace: Marsonia04. 14:00SuperSport Druga NLBranko Čavlović-Čavlek, KarlovacKarlovac 1919: Opatija04. 14:00SuperSport Druga NLGradski stadion Bjelovar, BjelovarBjelovar: Belišće04. 14:00SuperSport Druga NLVeli Jože, PorečJadran-Poreč: Kustošija13.


Croatia Jadran Poreč


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members