top of page

Group

Public·68 members

(((SPOR TV===))) Galatasaray Molde FK özet izle 29/08/2023


Molde FK - Galatasaray İstanbul 23 Ağustos 2023 Maç Özeti


kişilere zarar verebilecek içerikleri dağıtamaz, diğer Ziyaretçi veya Üye’lerin bilgisayarındaki bilgilere ya da yazılıma zarar verecek program ve/veya bilgiler gönderemez, bunun gibi hukuka aykırı ve AJANSSPOR’a veya AJANSSPOR Platformları’na zarar verecek davranışlarda bulunamaz. Üye, AJANSSPOR Platformları’nın işleyişinin kusurdan ari ve kesintisiz olmadığını ve zaman zaman teknik aksaklıklar veya erişim engelleriyle karşılaşabileceğini bildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Üye, işbu Sözleşme kapsamında AJANSSPOR Platformları’nı kullanmakla, AJANSSPOR Platformları’ndaki hiçbir hakkın kendisine verilmediğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Üye AJANSSPOR Platformları’nı ve İçerikler’i, 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu dahil ve bunlarla sınırlı olmaksızın yürürlükteki mevzuata aykırı olarak veya hak ve/veya eser sahipleri olan kişilere ve her türlü üçüncü kişiye maddi veya manevi olarak zarar verecek şekilde kullanmayacağını, bu maddede sayılanlarla sınırlı olmaksızın İçerikler’i değiştirmeyeceğini, çoğaltmayacağını, işletmeyeceğini, pazarlamayacağını, kiralamayacağını, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin erişimine/kullanımına sunmayacağını ve/veya üçüncü kişilere iletmeyeceğini, başka bir mecrada teşhir etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.


(((canlı yayın tv#))) Molde FK Galatasaray canlı maç izle 23


(FUTBOL!!) Galatasaray Molde özet izle 29 Ağustos 2023 Galat


(Canlı yayın-) Galatasaray Molde FK izle 29.08.2023 Her kate


Molde 2-3 Galatasaray MAÇ SONUCU ÖZET - Fotomaç


(ÖZET) Molde - Galatasaray Maç Sonucu: 2-3 - Ajansspor


Kaleci Karlstrom'u yanıltan meşin yuvarlak ağlarla buluştu: 1-1. 29'uncu dakikada Galatasaray öne geçti. Sağ kanattan Yunus Akgün'ün havadan uzun pasında savunma arkasına sarkan Icardi, altı pasın sağında dar açıdan bekletmeden yaptığı şık vuruşla kalecinin üzerinden meşin yuvarlağı filelere gönderdi: 1-2. 40'ıncı dakikada Angelino'nun pasıyla ceza sahasına giren Icardı, topu şık bir şekilde Mertens'le buluşturdu.


45+3'üncü dakikada Breivik'in ceza sahası sağ çaprazında kaleye gönderdiği sert şutta Muslera topu kornere çeldi. İlk yarı Galatasaray'ın 2-1'lik üstünlüğüyle sona erdi. 56'ncı dakikada Molde beraberliği yakaladı. Sağ kanattan Knudtzon'un ortasına arka direkte Haugen topa gelişine vurdu. Abdülkerim Bardakcı'nın kale çizgisi üzerindeki müdahalesine rağmen meşin yuvarlak ağlara gitti: 2-2. 66'ncı dakikada Eikrem'in ceza sahası sol tarafında son çizgiden içeriye çevirdiği topu Muslera son anda ayaklarıyla kornere çeldi.


Galatasaray vs Molde FK Canlı - AiScore


İşbu Sözleşme belirsiz sürelidir ve Taraflar’dan biri tarafından işbu madde uyarınca feshedilene kadar yürürlükte kalacaktır. Üye istediği an AJANSSPOR Üyeliğinden kendi talebi ile çıkma hakkına sahiptir. Üye, konuya ilişkin yazılı talebini bilgi@ajansspor. com adresine e-posta yoluyla AJANSSPOR’a iletmek kaydı ile Üyelik hesabının sonlandırılmasını isteyebilir. AJANSSPOR, Üye’nin bu Sözleşme’ye aykırı davranması, AJANSSPOR Platformları’nı kullanırken ya da AJANSSPOR’a üye olurken verdiği bilgilerin hatalı veya gerçeğe aykırı olması, AJANSSPOR Topluluk Kurallarına aykırı davranması, AJANSSPOR’da verilen hizmetleri kötü niyetli veya hukuka, ahlaka, 3. kişilerin haklarına aykırı şekilde kullanması veya AJANSSPOR’un gerekli görmesi halinde üyeliğini gerekçe göstermeksizin sona erdirebilir, Sözleşme’yi feshedebilir.


[CANLI HD##] Galatasaray Molde FK maç özeti izle 29 Ağustos


Üye, bu doğrultuda AJANSSPOR Platformları’nda Üye’ye sunulan özelliklerden faydalanabilmek için, mobil cihazının, bilgisayarının ve/veya kullandığı diğer cihazların, internet hizmetinin ve teknik donanımının gerekli minimum kriterleri karşıladığını, bu kriterlere uygun olmayan mobil cihaz, bilgisayar ve/veya diğer cihazların ve teknik donanım sebebiyle hizmetlerden faydalanamaması durumunda, AJANSSPOR’un herhangi bir sorumluluğunun olmadığını, bu sebeple herhangi bir nam altında AJANSSPOR’dan tazminat talep etmeyeceğini veya diğer herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Üye; kendisi tarafından AJANSSPOR Platformları’nda üretilecek veya eklenecek yorum, alıntı vb gibi her türlü içeriğe (“Üye İçerikleri”), ilişkin 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan (“FSEK”) kaynaklanan “işleme” (FSEK madde 21), “çoğaltma” (FSEK madde 22), “yayma” (FSEK madde 23), “temsil” (FSEK madde 24), “işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim” (FSEK madde 25) dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın tüm mali manevi hakları ile mülkiyet haklarını bu hakları 3.


Üye, AJANSSPOR Platformları’nda kendi rızası ile kamuya açık şekilde oluşturduğu her türlü kişisel bilginin başkalarının görüntüleyebileceğini; yorum olarak ürettiği içeriklerin AJANSSPOR Platformları’nda herkesin görebileceği şekilde yayımlanacağını kabul eder. MADDE 8- SÖZLEŞMENİN SÜRESİ VE FESİH8.


İşbu Sözleşme kapsamında AJANSSPOR ve Üye birlikte, “Taraflar” olarak anılacaktır. MADDE 2-TANIMLARİşbu Sözleşme’de geçen tanımlardan;2. 1. Üye: İşbu Sözleşme'yi kabul ederek, AJANSSPOR tarafından AJANSSPOR Platformları’nda sunulan çeşitli özelliklerden, bir Kullanıcı Adı ve Şifre vasıtasıyla faydalanacak internet kullanıcısını ifade eder. 2. Kullanıcı Adı: Her bir AJANSSPOR Üyesi için farklı olacak şekilde, AJANSSPOR Platformları’na üyelik sırasında Üye tarafından belirlenen ayırt edici ismi ifade eder.


GALATASARAY.ORG


(İZLEMEK##) Galatasaray Molde FK maç özeti izle 29 Ağustos 2


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page