top of page

Group

Public·63 members

[[TELEVIZIJA UŽIVO<<<<]] Gospić 91 Kutjevo uživo gledati 30 kolovoza 2023






Nogomet na Rezultati Mobile - livescore za mobitelBOSNA & HERCEGOVINA: Premijer liga BiH18:30Željezničar - Igman Konjic -:-EUROPA: Liga Prvaka - Kvalifikacije21:00AEK (Gre) - Antwerp (Bel) -:-21:00FC Kopenhagen (Den) - Rakow (Pol) -:-21:00PSV (Ned) - Rangers (Sco) -:-ARGENTINA: Primera B - Clausura40'Colegiales - Los Andes 0:0ARGENTINA: Copa Argentina19:00Talleres Cordoba - Colon -:-21:15Argentinos Jrs - San Martin S. J. -:-23:30San Lorenzo - Belgrano -:-ARGENTINA: Reserve League - Druga faza00:00Talleres Cordoba 2 - Rosario Central 2 3:216:00Atletico Tucuman 2 - Argentinos Jrs 2 -:-16:00Banfield 2 - Instituto 2 -:-16:00Colon Santa Fe 2 - Huracan 2 -:-16:00Independiente 2 - Gimnasia L. P. 2 -:-16:00River Plate 2 - Velez Sarsfield 2 -:-ARMENIJA: First League15:00Ararat-Armenia 2 - Ararat 2 -:-15:00Nikarm - Onor -:-AUSTRALIJA: NPL Tasmania12:15Riverside Olympic - Launceston -:-AUSTRALIJA: Australia Cup11:30APIA Leichhardt - Sydney FC -:-11:30Gold Coast Knights - Western United -:-11:30Mount Druitt Rangers - Heidelberg -:-AUSTRALIJA & OCEANIJA: OFC Championship U2305:00Novi Zeland U23 - Fidži U23 -:-AUSTRIJA: Tirol19:30Ebbs - SK St.


supersport tečajna lista od 29.08.2023. do 10.09.2023.


Keruleti TVE - Bicskei -:-17:30Puskas Academy II - Tatabanya -:-17:30Zalaegerszegi II - Kelen -:-MAĐARSKA: NB III - Southeast17:00Vasas II - Cegledi -:-17:30Bekescsaba - Kecskemeti II -:-17:30Elore - Martfui -:-17:30ESMTK Budapest - Fuzesgyarmati SK -:-17:30FC Dabas - Honved II -:-17:30Korosladany MSK - Penzugyor -:-17:30Szeged II - Monori -:-17:30Szolnoki - Hodmezovasarhely FC -:-MAĐARSKA: NB III - Southwest17:30Dunaujvaros PASE - Szekszardi -:-17:30Erdi - Dunafoldvar -:-17:30Ivancsa - Ferencvaros II -:-17:30Kaposvar - Nagykanizsa -:-17:30Mohacsi - Paks II -:-17:30MOL Fehervar II - PTE-PEAC -:-17:30MTK II - Majosi -:-17:30Szentlorinc - Gardony Varosi -:-MAĐARSKA: NB I Women11:00Ferencvaros Ž - Budaorsi Ž -:-MALDIVI: Dhivehi Premier League18:00Buru Sports - TC Sports Club -:-MAROKO: Botola Pro20:15FAR Rabat - Chabab Mohammedia -:-MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura03:05Venados - Tapatio -:-05:05Correcaminos - Alebrijes Oaxaca -:-MEKSIKO: Liga MX U23 - Apertura17:00Queretaro U23 - Atlas U23 -:-17:00Tigres U23 - Santos Laguna U23 -:-NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura18:00Ferretti U20 - Esteli U20 -:-22:00Jalapa U20 - Masachapa U20 -:-22:00Managua FC U20 - UNAN-Managua U20 -:-23:00Diriangen U20 - Sport Sebaco U20 -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 118:00Frigg - Fana -:-NORVEŠKA: Kup - Žene18:00Stabaek Ž - Rosenborg Ž -:-18:00Vålerenga Ž - RØA Ž -:-NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest19:00Kassel - Eintracht Frankfurt II -:-19:00Koblenz - Hoffenheim II -:-19:00Walldorf - FSV Frankfurt -:-NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen18:00Hildesheim - Bersenbruck -:-NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg18:00Backnang - Grossaspach -:-18:00Essingen - Normannia Gmund -:-18:00Hollenbach - VfR Mannheim -:-18:00Oberachern - Pforzheim -:-18:15Offenburger - FC Holzhausen -:-19:00Goppinger - Bietigheim-Bissingen -:-19:00Mutschelbach - Denzlingen -:-19:00Reutlingen - Ravensburg -:-19:00Villingen - Nottingen -:-OMAN: Professional League15:45Bahla - Al-Rustaq -:-15:55Al Nasr - Al-Shabab -:-18:15Sohar - Dhofar -:-PERU: Liga 220:00Deportivo Coopsol - Comerciantes -:-22:15Juan Aurich - Los Chankas -:-POLJSKA: Ekstraklasa18:30Pogon Szczecin - Slask -:-POLJSKA: III Liga - Group IV17:00Siarka Tarnobrzeg - Sokol Sieniawa -:-POLJSKA: Central Youth League12:00Jagiellonia U19 - Gornik Z.


HNK Hajduk je zbog toga što su... 25. 05. Leko: "Nije bilo lijepo, no ovako se pobjeđuje u finalu"Hajduk je u Rijeci obranio naslov pobjednika SuperSport Hrvatskog nogometnom kupa, svladavši Šibenik rezultatom 2:0, a susret je prokomentirao trener Ivan Leko. Povratak pobjedničkog... Čanadi: "Mi smo dali sve od sebe, ali vidjela se kvaliteta Hajduka"Trener Šibenika Damir Čanadi iznio je svoje dojmove nakon poraza u riječkom finalu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, u kojemu je slavio Hajduk (2:0).


Nk Gospić '91 - Škola Nogometa | Gospic


Deild19:30Streymur 2 - HB Torshavn 2 -:-FILIPINI: Copa Paulino Alcantara11:00Stallion - Tuloy -:-FINSKA: Veikkausliiga17:00Lahti - Inter Turku -:-GRČKA: Kup16:00Alexandroupoli - Keravnos Anchelochori -:-16:00E. Piraeus - Kroussonas -:-16:00Thiseas Agria - Fikis -:-HRVATSKA: SuperSport kup16:30Belišće - Novi Marof -:-16:30Bilogora - Ponikve -:-16:30Gospić - Kutjevo -:-16:30Graničar Županja - Croatia Zmijavci -:-16:30Jadran Poreč - Mladost Ždralovi -:-16:30Jalžabet - Moslavina -:-16:30Libertas - Međimurec -:-16:30Primorac Biograd - Radnik Križevci -:-16:30Vardarac - Karlovac -:-16:30Vukovar 1991 - Graničar Kotoriba -:-16:30Zagorec Krapina - Omladinac Staro Topolje -:-INDIJA: Calcutta Premier Division11:30Southern Samity - Patha Chakra -:-IRAN: Persian Gulf Pro League18:00Zob Ahan - Havadar SC -:-18:30Aluminium Arak - Shams Azar Qazvin -:-20:00Foolad - Persepolis -:-ISLAND: Besta deild karla19:30Hafnarfjordur - Akureyri -:-ITALIJA: Serie B20:30Bari - Cittadella -:-20:30Catanzaro - Spezia -:-20:30Sampdoria - Venezia -:-20:30Ternana - Cremonese -:-JAPAN: Emperors Cup12:00Albirex Niigata - Kawasaki -:-12:00Avispa Fukuoka - Shonan -:-12:00Kashiwa - Nagoya -:-12:00Kumamoto - Kobe -:-JORDAN: Jordan Cup18:00Ittihad Jerash - Saham -:-JUŽNA AFRIKA: Premier League17:00Polokwane - Mamelodi -:-19:30AmaZulu - TS Galaxy -:-19:30Chippa United - Royal AM -:-19:30Richards Bay - Sekhukhune -:-19:30Stellenbosch - Kaizer Chiefs -:-19:30Swallows - Cape Town Spurs -:-JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Playoff00:00Internacional (Bra) - Bolivar (Bol) 2:0JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Playoff20'Estudiantes (Arg) - Corinthians (Bra) 1:000:00Defensa y Justicia (Arg) - Botafogo RJ (Bra) -:-JUŽNA KOREJA: K League 212:00Seoul E-Land - Jeonnam -:-12:30Cheongju Jikji - Anyang -:-12:30Seongnam - Gimpo FC -:-KAMBODŽA: CPL13:00Phnom Penh Crown - Tiffy Army -:-KANADA: U Sports00:15UQAM - Laval -:-22:15Concordia - Montreal -:-KINA: FA Cup12:30Dalian Pro - Tianjin Jinmen Tiger -:-13:35Chongqing Tonglianglong - Shanghai Shenhua -:-KOLUMBIJA: Primera A - Clausura03:10Pasto - Once Caldas -:-KOLUMBIJA: Primera B - Clausura83'Patriotas - Quindio 1:222:00Fortaleza - Leones -:-KOLUMBIJA: Copa Colombia22:00OdgođenoAguilas - Atl.


SuperSport Hrvatski kup - Hrvatski nogometni savez29. 08. 2023. Rekord Grobničana i Dražena PilčićaNevjerojatan rezultat dogodio se u utakmici pretkola Hrvatskog nogometnog kupa u kojoj je momčad Grobničana u gostima svladala Papuk Orahovicu 29:1 i tako izborila šesnaestinu finala. To je ujedno i... 19. 07.


MAKEDONIJA: 2. MFL16:00Ohrid - Karaorman -:-SLOVAČKA: 3. Liga - West16:30Belusa - Raca -:-SLOVAČKA: 4. liga - East16:00Medzev - Poprad -:-17:00Kechnec - Rudnany -:-SLOVAČKA: Kup17:00Besenova - Lubovna -:-SLOVENIJA: 2. SNL17:00Fužinar - Grosuplje -:-17:00Ilirija - Rudar -:-17:00Triglav - Dravinja -:-18:00ND Gorica - Bilje -:-SLOVENIJA: 3. SNL - East17:15Videm - Korotan -:-SVIJET: Internacionalne Prijateljske17:30Bahrein - Radnički Beograd -:-SVIJET: Klupske Prijateljske19:30Varea (Esp) - Huarte (Esp) -:-20:00Galapagar (Esp) - Las Rozas (Esp) -:-SVIJET: Klupske prijateljske - žene04:00Club America Ž (Mex) - Barcelona Ž (Esp) -:-04:00Tigres Ž (Mex) - Real Madrid Ž (Esp) -:-14:00Montpellier Ž (Fra) - St Etienne Ž (Fra) -:-17:30Dijon Ž (Fra) - Metz Ž (Fra) -:-19:00Madrid C.


L. -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Karlovarsky KP18:00Union Nove Sedlo - Trstenice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Olomoucky KP17:00Dolany - Zabreh -:-17:30Postrelmov - Belotin -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Stredocesky KP17:30Libis - SK Chlumec -:-17:30Milin - Porici n. S. -:-17:30Mnichovohradistsky SK - SK Doksy -:-17:30Povltavska FA B - Poricany -:-17:30Pruhonice - Velim -:-17:30Tochovice - Sedlcany -:-17:30Tuchlovice - Sokolec -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Zlinsky KP17:30Hrachovec - Hluk -:-DR KONGO: Ligue 115:00Etoile de Kivu - Renaissance -:-15:30Mazembe - Groupe Bazano -:-EKVADOR: Serie BPoluvrijemeAmerica de Quito - Vargas Torres 1:023:30Manta - Macara -:-ENGLESKA: EFL Cup20:45Chelsea - Wimbledon -:-20:45Harrogate - Blackburn -:-20:45Nottingham Forest - Burnley -:-20:45Sheffield Utd - Lincoln -:-21:00Doncaster - Everton -:-ENGLESKA: Professional Development League14:00Hull U21 - Millwall U21 -:-ESTONIJA: Kup19:00Helm - Tallinna Kalev U21 -:-FARSKI OTOCI: 1.


Klubovi iz točke b) i c) igraju pretkolo za ulazak u 1/16 završnice SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Utakmice završnog dijela natjecanja za SuperSport Hrvatski nogometni kup igraju se u pretkolu, šesnaestini finala, osmini finala, četvrtfinalu, polufinalu i finalu po jednostrukom kup-sustavu. Finalna utakmica igra se na unaprijed utvrđenom stadionu. Natjecateljski parovi na utakmicama pretkola, četvrtfinala i polufinala određuju se ždrijebom, a na utakmicama šesnaestine i osmine finala na osnovu koeficijenta uspješnosti klubova u natjecanju SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa u posljednjih pet godina natjecanja. Na utakmicama završnog dijela natjecanja HNK, pobjednik je momčad koja u regularnom tijeku igre (devedeset minuta) postigne više golova.


Gospic - Kutjevo, 30.08.2023 - H2H stats, results, odds


Gospic - Kutjevo výsledky, statistiky | Fotbal


Nacional -:-22:00OdgođenoCucuta - Ind. Medellin -:-22:00OdgođenoMillonarios - Petrolera -:-22:00OdgođenoSanta Fe - Pereira -:-KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura21:00Marineros PFC - Puerto Golfito FC -:-KOSTARIKA: Copa Costa Rica04:00Liberia - Puntarenas FC -:-04:00San Carlos - AD Santos -:-23:00Guanacasteca - Grecia -:-KUVAJT: Premier League17:45Al Salmiya - Al Naser -:-20:00Al Jahra - Al Qadisiya -:-LIHTENŠTAJN: Liechtenstein Cup20:00Ruggell B - Balzers B -:-LITVA: I Lyga16:00Marijampole City - BFA Vilnius -:-17:00Transinvest - Siauliai 2 -:-MAĐARSKA: NB III - Northeast17:00Eger SE - Tiszaujvaros -:-17:30Cigand SE - Karcagi -:-17:30Debreceni EAC - Kisvarda II -:-17:30DVTK II - Hatvan -:-17:30Gyongyosi - Debrecen II -:-17:30Putnok VSE - SBTC -:-17:30Senyo Carnifex - REAC -:-17:30Tiszafuredi - Ujpest II -:-MAĐARSKA: NB III - Northwest11:00Győr II - SC Sopron -:-17:30Balatonfuredi - Csornai -:-17:30Budaorsi - VLS Veszprem -:-17:30Gyirmot II - Dorogi -:-17:30Haladas Zanati - Komaromi VSE -:-17:30III.


NK Gospic 91 - Club profile


Gospic - Kutjevo LIVE 30. 8. 2023 | Fotbal - LivesportSledujte na Livesportu Gospic - Kutjevo 30. 2023 live, live stream, livescore, poslední výsledky, zprávy a informace o týmu Gospic a statistiky vzájemných zápasů Gospic v Kutjevo! Fotbalové zpravodajství na Livesportu obsahuje fotbalové výsledky a fotbalové zprávy z více než 1000 soutěží z celého světa.


Johann -:-BELGIJA: National Division 120:00Antwerp B - Virton -:-20:00Dessel - Namur -:-20:00Gent B - Thes Sport -:-20:00Knokke - Cappellen -:-20:00OC Charleroi - Lokeren-Temse -:-20:00RAAL La Louviere - Leuven B -:-20:00Saint Eloois - Hoogstraten -:-20:00Tienen - Heist -:-20:00URSL Vise - Charleroi B -:-BELGIJA: Second Amateur Division Group ACFF18:00Binche - Tubize -:-18:00Ganshoren - Rebecquoise -:-18:00Hamoir - Renaissance Mons -:-18:00Stockay-Warfusee - Stade Vervietois -:-20:00Acren - Warnant -:-20:00Royal Union SG 2 - Meux -:-20:00Tournai - Union Rochefortoise -:-BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV A18:30Wetteren - Zelzate -:-20:00Cercle Brugge 2 - Voorde Appelterre -:-20:00Dikkelvenne - KRC Gent -:-20:00Gullegem - Petegem -:-20:00Merelbeke - Ninove -:-20:00Olsa Brakel - Mandel United -:-20:00Oudenaarde - Oostkamp -:-20:00Torhout - KRC Harelbeke -:-BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV B18:45Boom - Bocholter -:-18:45KV Mechelen 2 - Diegem -:-20:00Belisia Bilzen - Hades -:-20:00FC Lebbeke - Londerzeel -:-20:00Hasselt - Lille -:-20:00KRC Mechelen - Overijse -:-20:00Lyra-Lierse Berlaar - Houtvenne -:-20:00Tongeren - K.


U19 -:-RUMUNJSKA: Kup - Kvalifikacije16:00Bihor - FC Arges -:-16:30Alexandria - Concordia -:-16:30Hunedoara - Csikszereda M. Ciuc -:-16:30Mioveni - Botosani -:-16:30Progresul Pecica - Viitorul Simian -:-16:30Unirea Dej - Steaua Bucuresti -:-16:30Viitorul Ianca - Tunari -:-RUSIJA: Kup - Grupna faza16:15Akhmat Grozny - Samara -:-16:15Sochi - CSKA Moskva -:-18:30Baltika - Zenit -:-18:30FK Rostov - Lok. Moskva -:-SAD: NISA00:00Flower City Union - LA Force -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Central American Cup45+'Cartagines - Deportivo Universitario 1:145+'Saprissa - Coban Imperial 1:004:00Independiente - FAS -:-04:00Olimpia - Xelaju -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Caribbean Cup00:06Golden Lion (Mar) - Defence Force (Tri) -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Championship Women U17 - Kvalifikacije00:00Portoriko U17 Ž - Honduras U17 Ž 2:121:00Bermudski Otoci U17 Ž - Kanada U17 Ž -:-22:00El Salvador U17 Ž - Trinidad i Tobago U17 Ž -:-SJEVERNA IRSKA: Premiership Women20:45Ballymena Ž - Derry City Ž -:-SJEV.


Nogomet na Rezultati Mobile - livescore za mobitel


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page